Kā tikt pie naudas

Lai gūtu veiksmi nākotnē un iegādātos namu Ķengaraga Rīgas mikrorajonā, mācies no tās piemēriem pagātnē. Gudri ir lasīt par bagātu un motivējošu cilvēku biogrāfiju, atbilstošas tematikas grāmatas, kas ļauj gūt lielāku izpratni par tevi interesējošajām tēmām. Centieni visu paveikt paša spēkiem ir vienkārši muļķīgi un šādu ceļu ejot, Jums būs ilgi grūti tikt pie saviem mērķiem. Cilvēks patstāvīgi nespēj visu izdarīt tik kvalitatīvi, kā tad, ja sadarbotos ar līdzcilvēkiem, kuri specializējās tieši Jūsu nozarē. Tiecoties pretim saviem mērķiem – jau minētajam miteklim Rīgas rajonā, panākumi nāks krietni vien vēlāk, nekā tad, kad Jūs būsiet ar kādu konsultējies un guvis pieredzi jau no kāda cita cilvēka pieļautajām kļūdām. Lai pavairotu naudu, var izvēlēties kādu no bankas noguldījumiem, taču tādos gadījumos ir nepieciešams noguldīt diezgan lielu naudas summu, jo bankas noguldījumu procentu likme būs mazāka nekā gada inflācijas procentu likme.

Tas nozīmē to, ka noguldot naudu bankā, Jūs patiesībā zaudējat to. Nauda, ko banka pieskaita klāt Jūsu noguldījumam ir mazāk vērtīga kā visa Jūsu noguldījuma summa būs pēc konkrēta laika posma. Naudu var ieguldīt nopērkot dzīvokli vai par māju, vai pat veselu namu Ķengaraga mikrorajonā.

Par piemēru, ja Jūs noguldītu 10 eiro šodien un pēc gada Jums uzkrāsies 1 eiro klāt, tad Jums būs 11 eiro. Savukārt, ja šodien par 10 eiro var nopirkt 3 maizes klaipus, 3 piena pakas un 3 olu pakas, tad pēc gada Tev sanāks tikai 2 gabali no katra. Pēc šī piemēra var izdarīt secinājumus par to, ka bankā noguldīt naudu nav gudri. Tomēr tas ir labāk nekā atstāt savu uzkrājumu mājās.

Neskatoties uz to, cik daudz dažādi, vienkārši un izdevīgi piedāvājumi ir sastopami internetā, liela daļa no šiem naudas pavairošanas veidiem ir shēmas, kuru rezultātā kāds cits gūst peļņu, pateicoties tavam finansiālajam ieguldījumam. Vislabākais ir ieguldīt tur, kur Tu pats esi zinošs. Vai tas ir neliels biznesa sākums, vai kādas konkrētas preces izplatīšana, tas būs ieguldījums Tavā nākotnē un dos iespēju gūt peļņu pat vairākās paaudzēs. Visgrūtākais ir pats sākums, jo apkārt būs pietiekoši daudz cilvēki, kuri Tev teiks, ka ieguldīt nevajag, to nedari, tas neizdosies un tamlīdzīgi. Taču realitātē ir tā, ka tikai Tu pats nosaki to vai tas Tev sanāks.