Kā iekrāt naudu

Naudas krāšana ir ļoti aktuāla ļoti daudziem no mums Ķengaraga namu iedzīvotājiem. Tas var būt vienkārši veids kā nodrošināt rītdienu Ķengaragā vai iespēja realizēt kādu konkrētu mērķi, piemēram kāda pirkuma veikšana vai nama iegādi. Bieži vien, mums ir grūti rast iespējas kā ietaupīt un šos uzkrājumus veidot. Šeit būs vienkārši veidi kā varat sākt veidot iekrājumus, optimizēt savas finanses kopumā un galu galā nopirkt dzīvokli, māju vai namu Ķengaragā.

Pirmais veids ir pārskatot savus izdevumus par pārtiku. Pārtika ir tā lieta ko mēs visi pērkam un lietojam, to nav iespējams izmainīt. Lai arī nevaram atteikties no pārtikas, mēs ļoti bieži tērējam krietni vairāk pārtikai kā to varētu darīt. Viens no piemēriem ir dažādu saldumu un našķu iegāde. Ja mēneša laikā pietiekoši liela naudas summa tiek izlietota šādu lietu iegādei, pavisam noteikti ir iespējams rast veidus kāšos izdevumus samazināt. Saldumi ir laba lieta, bet tikai tad, ja tie ir ar mēru. Tāpat ir ar citu pārtiku, ja mēs pērkam tikai labāko un dārgāko, ne vienmēr sanāk ietaupīt. Izvēloties pārtiku pirkt domājot par maka biezumu un iekrājumiem, mēs varam atklāt ka nav nepieciešams pirkt tikai dārgāko.

Otrs veids kā iekrāt naudu ir pārskatot visu pakalpojumus par ko maksājat. Kataram ir mobilais telefons, interneta un TV pieslēgums, iespējams arī sporta zāles abonements, tāpat dažādi citi pakalpojumi, kas prasa mēneša maksu. Ķengarags nav nekādi lauki un attiecīgi ir liels pakalpojumu piedāvātāju klāsts, kas ļauj salīdzināt un izvēlēties lētāko. Tātad – ietaupīt! Ja jūs vēlaties ietaupīt, iespējams varat atteikties no vismaz dažiem TV kanāliem kas ir pieslēgti vai pāriet uz interneta televīziju kopumā. Arī telefona rēķinus ir iespējams samazināt, pārskatot operatora piedāvājumus ir iespējams rast lētākus tarifus un izmantot tos. Atsakoties no sporta zāles un tā vietā dodoties skriet un izmantojot dažādo aprīkojumu mūsu parkos varat uzturēt sevi formā lieki nemaksājot.