Ātrais kredīts mājokļa iekārtošanai

KreditĀtro aizdevumu procentu likmes parasti ir augstākas par banku piedāvātajiem procentiem, kuri ilgtermiņā sniedz izdevīgāku ainu. Tomēr dažos gadījumos īstermiņa aizdevums ir ātrs, vieglāk noformējams un nemaksā pilnīgi neko. Tādu kredītu piedāvā itin visas ātro kredītu devēju kompānijas tiem, kas pirmo reizi vēršas pie uzņēmuma ar nolūku aizņemties. Lielākoties pirmā aizdevuma termiņš ir 30 dienas, tātad summa, kuru aizņematies, jāsabalansē ar Jūsu ienākumiem. Jāaizņemas tieši tik daudz, cik šobrīd nepieciešams.

Runājot par mājokļa iekārtošanu ar ātrā kredīta palīdzību, situācija nav viennozīmīga. Kas ir ātrais kredīts lasiet sākumā, jo Jums jāzina ar ko tiekaties jeb uzņematies saistības. Uzlabojumi mājas vidē var būt saistīti gan ar ievērojamiem ieguldījumiem, gan ar pēkšņām problēmām. Ja vēlaties mājokli pārbūvēt, izvēlēsieties patēriņa kredītu ar iespējami izdevīgāko procentu likmi. Pat interjera pārveidošanai var būt nepieciešami līdzekļi, kurus viens īstermiņa kredīts nesedz. Taču par ātrā kredīta nepieciešamību liecina, piemēram, salūzusi sadzīves tehnika, kuras remonta izdevumus nesedz ilgtermiņa kredīta sniegtās iespējas. Remontam vajadzīgo detaļu izmaksas var nebūt lielas, tomēr algas kontekstā – nozīmīgas. Tādos brīžos izvēlamies ātro kredītu uz atbilstošu termiņu, iepriekš salīdzinot procentu likmes dažādās kredītiestādēs.

Iespējas iegūt tieši šobrīd nepieciešamo naudas summu ir lielas, Jums tikai jāsāk ar uzņēmumu piedāvājumu izpēti internetā, kas būs visātrākais un visērtākais veids, kā apkopot informāciju. Aizdevēja tiesības legāli darboties apliecina tā reģistrācija Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā. Jāpiebilst, ka kredīts pieejams no 18 gadiem ar labu kredītvēsturi. Nākamais solis ir izvērtēt dažādos nosacījumus katrā kredītiestādē. Jāņem vērā šādi aspekti: kredīta procentu likme, Jūsu ieņēmumi un esošie izdevumi (informācija par Jūsu ienākumiem no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras vai Valsts ieņēmumu dienesta patlaban nepieciešama, ja vēlaties ņemt aizdevumu, kas lielāks par 427,- EUR – pārējos gadījumos pietiek ar Jūsu sniegto apliecinājumu), kredīta izsniegšanas ātrums, kas atkarīgs no vietas, kur tiek noformēta kredīta izsniegšana (bieži vien kredīta līguma noslēgšana notiek tikai klientu apkalpošanas centros vai filiālēs, kas paildzina kredīta saņemšanas laiku).

Kad esat izvēlējies vienu aizdevēju, Jums jāizpilda reģistrācija internetā, minot savu vārdu un uzvārdu, e-pasta adresi un mobilā tālruņa numuru, ienākumus un izdevumus. Pat, ja domājat, ka ar algu Jums pietiks, lai nosegtu savu neparedzēto maksājumu, Jums jāizpilda šāds nosacījums pašam savā labā: jāaprēķina iepriekšējā mēneša izdevumi, kuri jāatņem no ienākumiem, lai iegūtu brīvo summu, ar kuru varat rēķināties nākamajā mēnesī (uzskaitiet arī šī mēneša izdevumus, lai pārliecinātos, vai tie nepalielināsies, īpaši, Ziemassvētku dāvanu iegādes laikā). Ja Jums ir līdzekļi, kas atbilst mājokļa uzlabojumu veikšanai, Jūs varat droši saņemt aizdevumu, garantējot tā atmaksu. Taču, ja aprēķini liecina, ka pārtērēsiet savus ienākumus, Jums papildus aizņēmumam jāveic arī izdevumu samazināšana. Padomājiet, kur nākamajā mēnesī iepirksieties lētāk, no kādiem izdevumiem varat atteikties pilnībā. Tikai radot reālas iespējas, kā atmaksāt aizdevumu, Jūs varēsiet to garantēt gan aizdevējam, gan sev savlaicīgi un pilnā apmērā.

Nepaļaujieties uz aizdevumu pagarinājumiem. Ja jau pašā sākumā ņemat vērā pagarinājumu termiņus un summas, arī tām jābūt iekļautām Jūsu atmaksas plānā. Pārdomājiet visas varbūtības, un izvēlēties kredītu tikai tad, ja varēsiet segt arī šādas papildu izmaksas.